הודעה נשלחה בהצלחה :-)

אודותינו

קובה טרוול הינו משרד הנסיעות היחיד שחי ונושם את התרבות הקובנית ומתמחה בקובה וביתר מדינות מרכז אמריקה. מבין שירותי הסוכנות תוכלו להנות ממבחר עצום של בתי מלון, ווילות , טיולים מאורגנים עם מדריך ישראלי מקצועי , השכרת רכב או נהג צמוד.

ויעוץ ותכנון מסלולים ושירותים לזוגות, קבוצות ומשפחות בהתאמה אישית.

מדוע לטייל עם קובה טרוול?

  • ראשית, אף אחד לא מכיר את קובה כמונו  צוות העובדים שלנו נמצא בקובה ובישראל ואנו מתכננים כל פרט ופרט במסלול מתוך הכרות וחוויה אישית ורק לאחר שביקרנו במקום פיזית.
  • אנחנו עושים את זה כבר למעלה מ15 שנה – אצלנו אין יעדים אחרים,  אנחנו מוציאים טיולים אך ורק למרכז יבשת אמריקה. זהו תחום המומחיות שלנו.
  • הדרכת הטיול –כל הטיולים שלנו מלווים במדריך ישראלי מנוסה ומקצועי שחיי ונושם את  התרבות המקומית + מדריך מקומי וכוללים אוטובוס תיירים ממוזג ונוח.
  • השירות שלנו כולל הנפקת אשרת כניסה לקובה הנמסרת במקום
  • לינה בבתי מלון מדרגה ודרגה ראשונה, סופריור ותיירות כמפורט בתוכנית או זהה.


אנו מזמינים אתכם ליהנות מניסיון של למעלה מ-15 שנה בקובה ובמרכז אמריקה.

לטובת תכנון החופשה המושלמת עבורכם.

 

מטיילים מספרים

ציפי שחר ויהודית פרדי
"אנו רוצים להודות לכם מקרב לב על הטיול הנפלא שזה עתה סיימנו . אנו מעריכים מאד את הידע שלך בנושאים המגוונים בקובה ובקוסטה ריקה, יחסך החם והלבבי לכל אחד ואחת מאיתנו, סבלנותך הבלתי נגמרת לכל משאלותינו ובקשותינו . מעריכים מאד ומודים לכם"
בכר חווה
"הטיול היה מאורגן היטב. מיצינו את הדברים החשובים בקובה וטעמנו את החיים והאווירה הקובנית. המלונות היו על רמה טובה והיו גם מצוינים כמו מלון Melia Las Antillas בוארדרו, עם "הכול כלול" לחופו של ים קאריבי יפיפה בסגנון מועדוני הנופש היוקרתיים בטורקיה. הטיול היה מוצלח ועל רמה."
אלי
"חזרנו היום מ-קובה וקסטה ריקה. הסידור עם הרכב + נהג היה אחלה. ממש מומלץ ! תודה על העזרה !"
רינה - מיכל - נורית
"אין מילים לתאר את הכייף והחוויות שחווינו! אפילו רוצות עוד פעם! אז אהיה איתך בקשר טל' כשאתאושש מהג'ט לג! בינתיים שוב תודה, נשיקות ולהתראות!"
חיים רווה, רמת השרון.
"ברצוני להודות לך על הטיול המקסים לקובה שנערך בסוכות האחרון. המסלול, אתרי הביקור, רמת המלונות, המסעדות, אמצעי התחבורה, המדריכים המקומיים וכמובן שמעון המלווה\מדריך היו מעולים"
בני גמליאלי
"ראינו נופים מדהימים, חיוכים של אנשים יפים וניחוחות וטעמים מעניינים, מכוניות ססגוניות ישנות, דרכים עקלקלות,חופים מדהימים וצמחיה עשירה.על כל היופי הזה, ניצח ביד רמה, בידע רב ובדאגה רבה לכולם, אבשלום. אבשלום האיר את עינינו בהמון פרטים מעניינים, צבע לנו מקומות אפרוים ונידחים בצבעים מרהיבים, וזאת, בזכות הדרכתו המעולה ובעיקר הרצון האדיר שלו לדאוג ולרצות כל אחת ואחד בקבוצה. פשוט נתינה אינסופית של האיש הנפלא הזה."
שלמה רשתי, ראשון לציון.
"תודה רבה על טיול מקסים לקובה וקוסטה ריקה. מסלול יפיפה, חבר'ה טובים ….ומדריך נהדר ומלא ידע !"
ע י ר י ת
"אינני חדלה מלחוש חוב של תודה גדולה לך. לטייל אתכם ובאמצעותכם בקובה – זו זכות ומתנה. מליון תודות! הלואי וירבו מדריכים ואנשים כמוכם, עם היכולת המדהימה, המובאת בצניעות, מתוך דאגה עד לקטני-הפרטים ולהובלת החוויה במלוא-גודלה. תודה ענקית "
ורדינה וחיים רווה -רמת השרון
"לא נותר לנו אלא להתפעל ולשבח את העמידה בזמנים, ביעדי התיור, ברמת המלונות הגבוהה, איכות המסעדות שבהן סעדנו, מקומות הבילוי שיצאנו אליהם, רמת התחבורה שהועמדה לרשותנו והמדריכים המקומיים. לכל אלה דאגת ועל כך אלפי תודות. אלפי תודות"
מאיה ויאיר אפרתי
"שבועיים רצופים של שכרון חושים תרתי משמע שאתה מוביל ומנצח עליו. במהלך השבועיים הללו התוודענו לחבל ארץ מקסים, אנשים טובים, ותרבות אחרת השובה בקסמיה את המתוודעים אליה. אין לנו ספק כי נחזור ונבקר שם"
יוסי בן זקרי
"החברה עמדה בכל התחייבויותיה באופן מלא ומכובד. המדריך שליווה אותנו הפגין ידע בחומר , ארגון ותפעול ברמה גבוהה , ומעל הכל אכפתיות ורגישות הראויים לשבח , תוך סיוע לכל פונה בכל נושא ובכל שעה"
צור קשר
אוולין לוי, סטודיו לכתיבה יוצרת