הודעה נשלחה בהצלחה :-)

טיולים מאורגנים

מגוון רחב של טיולים לזוגות, קבוצות ומשפחות מאורגנים לקובה ולדרום אמריקה. בואו להיות חלק ממשפחת קובה טרוול המתרחבת ולהנות מהיופי של קובה.

טיולים בהתאמה אישית

טיול בהתאמה אישית מאפשר לכם לבחור יעדים רחוקים ואקזוטיים במדינות מרכז אמריקה. תכנון מקצועי ומחושב יחסוך לכם זמן וכסף ויעשיר את הטיול בחוויות בלתי נשכחות.
טיסות
טיסות
230
טיולים
טיולים
180
מקומות
מקומות
1760

מטיילים מספרים

ציפי שחר ויהודית פרדי
"אנו רוצים להודות לכם מקרב לב על הטיול הנפלא שזה עתה סיימנו . אנו מעריכים מאד את הידע שלך בנושאים המגוונים בקובה ובקוסטה ריקה, יחסך החם והלבבי לכל אחד ואחת מאיתנו, סבלנותך הבלתי נגמרת לכל משאלותינו ובקשותינו . מעריכים מאד ומודים לכם"
בכר חווה
"הטיול היה מאורגן היטב. מיצינו את הדברים החשובים בקובה וטעמנו את החיים והאווירה הקובנית. המלונות היו על רמה טובה והיו גם מצוינים כמו מלון Melia Las Antillas בוארדרו, עם "הכול כלול" לחופו של ים קאריבי יפיפה בסגנון מועדוני הנופש היוקרתיים בטורקיה. הטיול היה מוצלח ועל רמה."
אלי
"חזרנו היום מ-קובה וקסטה ריקה. הסידור עם הרכב + נהג היה אחלה. ממש מומלץ ! תודה על העזרה !"
רינה - מיכל - נורית
"אין מילים לתאר את הכייף והחוויות שחווינו! אפילו רוצות עוד פעם! אז אהיה איתך בקשר טל' כשאתאושש מהג'ט לג! בינתיים שוב תודה, נשיקות ולהתראות!"
חיים רווה, רמת השרון.
"ברצוני להודות לך על הטיול המקסים לקובה שנערך בסוכות האחרון. המסלול, אתרי הביקור, רמת המלונות, המסעדות, אמצעי התחבורה, המדריכים המקומיים וכמובן שמעון המלווה\מדריך היו מעולים"
בני גמליאלי
"ראינו נופים מדהימים, חיוכים של אנשים יפים וניחוחות וטעמים מעניינים, מכוניות ססגוניות ישנות, דרכים עקלקלות,חופים מדהימים וצמחיה עשירה.על כל היופי הזה, ניצח ביד רמה, בידע רב ובדאגה רבה לכולם, אבשלום. אבשלום האיר את עינינו בהמון פרטים מעניינים, צבע לנו מקומות אפרוים ונידחים בצבעים מרהיבים, וזאת, בזכות הדרכתו המעולה ובעיקר הרצון האדיר שלו לדאוג ולרצות כל אחת ואחד בקבוצה. פשוט נתינה אינסופית של האיש הנפלא הזה."
שלמה רשתי, ראשון לציון.
"תודה רבה על טיול מקסים לקובה וקוסטה ריקה. מסלול יפיפה, חבר'ה טובים ….ומדריך נהדר ומלא ידע !"
ע י ר י ת
"אינני חדלה מלחוש חוב של תודה גדולה לך. לטייל אתכם ובאמצעותכם בקובה – זו זכות ומתנה. מליון תודות! הלואי וירבו מדריכים ואנשים כמוכם, עם היכולת המדהימה, המובאת בצניעות, מתוך דאגה עד לקטני-הפרטים ולהובלת החוויה במלוא-גודלה. תודה ענקית "
ורדינה וחיים רווה -רמת השרון
"לא נותר לנו אלא להתפעל ולשבח את העמידה בזמנים, ביעדי התיור, ברמת המלונות הגבוהה, איכות המסעדות שבהן סעדנו, מקומות הבילוי שיצאנו אליהם, רמת התחבורה שהועמדה לרשותנו והמדריכים המקומיים. לכל אלה דאגת ועל כך אלפי תודות. אלפי תודות"
מאיה ויאיר אפרתי
"שבועיים רצופים של שכרון חושים תרתי משמע שאתה מוביל ומנצח עליו. במהלך השבועיים הללו התוודענו לחבל ארץ מקסים, אנשים טובים, ותרבות אחרת השובה בקסמיה את המתוודעים אליה. אין לנו ספק כי נחזור ונבקר שם"
יוסי בן זקרי
"החברה עמדה בכל התחייבויותיה באופן מלא ומכובד. המדריך שליווה אותנו הפגין ידע בחומר , ארגון ותפעול ברמה גבוהה , ומעל הכל אכפתיות ורגישות הראויים לשבח , תוך סיוע לכל פונה בכל נושא ובכל שעה"
צור קשר
אוולין לוי, סטודיו לכתיבה יוצרת